wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Zakończyły się egzaminy końcowe uczniów klas trzecich gimnazjów   |   Gimnazjaliści zdawali w bieżącym roku egzaminy z przedmiotów humanistycznych, matematyki, przedmiotów ścisłych i języka obcego   |   Samorząd powiatowy w Strzyżowie kontynuuje inwestycje rozpoczęte w 2017 r.   |   W Strzyżowie dobiegają końca prace w budynkach przy ul. Przecławczyka i Parkowej   |   We Frysztaku wyłonieni zostali wykonawcy na dostawę wyposażenia boiska lekkoatletycznego i pomieszczeń Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego   |   Za kwotę blisko 1,9 mln zł Powiat Strzyżowski prowadzi rewitalizację zabudowań gospodarczych w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej   |   W Wiśniowej rozpoczęła się przebudowa oficyny dworskiej w zespole parkowo-dworskim i folwarcznym z dofinansowaniem z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020   |   Samorząd powiatowy pokrywa też wkład własny do projektu Gminy Czudec - budowy mostu na rzece Wisłok, który włączał będzie obszar Zawisłocza i część Wyżnego w budowaną obecnie przez samorząd województwa podkarpackiego obwodnicę Czudca   |   Karolina Dziedzic-Gruszowska z UKS Diament Pstrągowa po raz szósty zdobyła tytuł mistrzyni Polski Seniorów w kickboxingu w formule full contact (kat. -70 kg)   |   W niedzielę (22.04) na hipodromie JKS „Pogórze” w Gliniku Zaborowskim odbędzie się IV Memoriał Prezydenta Lecha Kaczyńskiego pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy; początek imprezy o godz. 15.00   |   Ośrodek Kultury w Czudcu zaprasza 22.04. na koncert muzyczny w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego nr 3 w Rzeszowie poświęcony 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wstęp wolny. Szczegóły na stronie internetowej www.ok-czudec.pl   |   Od piątku do niedzieli (20-22.04) potrwa VII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Wisłok 2018, którego drugi etap wiódł będzie z Frysztaka do Marku.szowej (11 km)   |   Organizatorzy przewidują udział ponad 250 miłośników kajakarstwa
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Historie z naszego powiatu

W wolnej chwili

W wolnej chwili


„Warto spotykać w życiu ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem".

                                                    Zbigniew Kiełb (historyk, archiwista, numizmatyk, heraldyk)

 

Modelarstwo, podróże, hodowla, wędkarstwo, ogrodnictwo, taniec, gotowanie, haftowanie, fotografia... Ile ludzi, tyle pasji. W wolnej chwili robimy rzeczy, które sprzyjają oderwaniu się od codziennych spraw i obowiązków, a jednocześnie sprawiają satysfakcję. O tym, że warto mieć pasję nie trzeba chyba nikogo długo przekonywać. Życie osób, które mają pasję, czy chociażby hobby (zainteresowania) jest z pewnością ciekawsze. Nie warto więc spędzać całego życia na kanapie przed telewizorem. Taka bierność nie sprzyja budowaniu szczęścia ani zadowolenia z życia. Każdy z nas ma w sobie jakąś pasję, trzeba tylko ją odkryć.

 

W tym dziale mogą Państwo znaleźć linki do stron prowadzonych przez ludzi z pasją, którzy aktywnie spędzają swoje wolne chwile, jednocześnie czerpiąc ze swoich zainteresowań przyjemność. Ponadto mogą Państwo podzielić się z czytelnikami naszego serwisu ciekawymi zainteresowaniami, po to, by inni mogli z nich czerpać inspirację do działania. Propozycje spędzania wolnego czasu, opis Państwa pasji, czy linki do ciekawych stron oraz własnych materiałów zamieszczanych na /youtube.pl/ można nadsyłać na adres: /agnieszka.zielinska@strzyzowski.pl/.

 

Redakcja strzyzowski.pl

 

fotografia_01  
sport_01  
wdkarstwo_01  
     

 

Data dodania: 09-04-2013
liczba wyświetleń: 1531