wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Zarząd oraz Rada Powiatu Strzyżowskiego zapraszają mieszkańców województwa podkarpackiego oraz przebywających w naszym regionie gości do udziału w imprezie pn. „Powiat dla Mieszkańców – Koncert Jubileuszowy Polskiej Muzyki Rozrywkowej”   |   Impreza odbędzie się 22 lipca br. w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej z okazji przypadającej w roku bieżącym 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości   |   W programie m.in.: koncerty zespołów Santanos i Kordian, występ rzeszowskiej grupy Pectus, atrakcje dla najmłodszych, a wieczorem dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ Sanchez; wstęp bezpłatny   |   Do 31 lipca br. absolwenci gimnazjów wybierający kontynuację kształcenia w szkołach powiatowych, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oraz absolwenci tych szkół mogą składać wnioski o przyznanie stypendiów z Powiatowego Funduszu Stypendialnego im. Jana Przecławczyka   |   Więcej informacji, w tym wzór wniosku w naszym serwisie w cz. Stypendia i pomoc dla młodzieży   |   Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej oraz Stowarzyszenie „Zakorzenieni w kulturze” zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w powiatowym konkursie poetyckim im. Zbigniewa Herberta „Niepodległość to wyzwanie” pod patronatem Starosty Strzyżowskiego Robert Godka   |   Termin nadsyłania prac konkursowych (wierszy) upływa 14 września 2018 r.   |   Więcej informacji https://www.facebook.com/PCKiTWisniowa/   |   Trwają zapisy do Grupy Świętego Andrzeja Boboli, która 4 sierpnia br. w ramach 41. Pieszej Pielgrzymki wyruszy z Rzeszowa na Jasną Górę   |   Więcej informacji http://www.pielgrzymka.rzeszow.pl/sw-andrzej.html   |   Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa prosi dawców o oddawanie wszystkich grup krwi   |   W Strzyżowie krew będzie można honorowo oddać w Krwiobusie ustawionym przy Domu Kultury „Sokół” w następujących dniach: 25.07, 22.08, 26.09 i 24.10 w godzinach od 9.00 do 12.00
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Historie z naszego powiatu

W wolnej chwili

W wolnej chwili


„Warto spotykać w życiu ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem".

                                                    Zbigniew Kiełb (historyk, archiwista, numizmatyk, heraldyk)

 

Modelarstwo, podróże, hodowla, wędkarstwo, ogrodnictwo, taniec, gotowanie, haftowanie, fotografia... Ile ludzi, tyle pasji. W wolnej chwili robimy rzeczy, które sprzyjają oderwaniu się od codziennych spraw i obowiązków, a jednocześnie sprawiają satysfakcję. O tym, że warto mieć pasję nie trzeba chyba nikogo długo przekonywać. Życie osób, które mają pasję, czy chociażby hobby (zainteresowania) jest z pewnością ciekawsze. Nie warto więc spędzać całego życia na kanapie przed telewizorem. Taka bierność nie sprzyja budowaniu szczęścia ani zadowolenia z życia. Każdy z nas ma w sobie jakąś pasję, trzeba tylko ją odkryć.

 

W tym dziale mogą Państwo znaleźć linki do stron prowadzonych przez ludzi z pasją, którzy aktywnie spędzają swoje wolne chwile, jednocześnie czerpiąc ze swoich zainteresowań przyjemność. Ponadto mogą Państwo podzielić się z czytelnikami naszego serwisu ciekawymi zainteresowaniami, po to, by inni mogli z nich czerpać inspirację do działania. Propozycje spędzania wolnego czasu, opis Państwa pasji, czy linki do ciekawych stron oraz własnych materiałów zamieszczanych na /youtube.pl/ można nadsyłać na adres: /agnieszka.zielinska@strzyzowski.pl/.

 

Redakcja strzyzowski.pl

 

fotografia_01  
sport_01  
wdkarstwo_01  
     

 

Data dodania: 09-04-2013
liczba wyświetleń: 1567