wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Zapraszamy do składania ofert na wykonanie nowego portalu internetowego samorządu powiatowego w Strzyżowie   |   Oferty można składać do 26 stycznia br.   |   Więcej informacji w dziale Ogłoszenia o przetargach   |   Przy Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza i Zespole Szkół Technicznych w Strzyżowie prowadzone są roboty budowlane związane z modernizacją boisk sportowych i kortu tenisowego   |   Trwają także prace przy rewitalizacji drugiej części zabudowań gospodarczych w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej   |   Od 11.01.2018 r. w Galerii Miejskiej w Strzyżowie (Rynek 15) oglądać można wystawę fotografii pt. „Wiatraki Ziemi Strzyżowskiej na tle siłowni wiatrowych Podkarpacia” wykonanych przez Grażynę Stojak. Wystawa potrwa do 2 kwietnia br.   |   W Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej obejrzeć można wystawę poświęconą Kazimierzowi Pułaskiemu – bohaterowi Polski i Stanów Zjednoczonych w 250. rocznicę wybuchu konfederacji barskiej   |   Strzyżowski Dom Kultury "Sokół" zaprasza 13 stycznia 2018 r (sobota) na godz.18:oo na koncert Art Music Trio w ramach Noworocznych Impresji Muzycznych. (II piętro, sala konferencyjna DK)   |   Na 17 stycznia 2018 r. na godz. 17. zaplanowano w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie spotkanie historyczno-kulturalne pt. „Szabat Szalom! Święto żydowskie”. Spotkanie organizowane jest w ramach Światowego Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Historie z naszego powiatu

W wolnej chwili

W wolnej chwili


„Warto spotykać w życiu ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem".

                                                    Zbigniew Kiełb (historyk, archiwista, numizmatyk, heraldyk)

 

Modelarstwo, podróże, hodowla, wędkarstwo, ogrodnictwo, taniec, gotowanie, haftowanie, fotografia... Ile ludzi, tyle pasji. W wolnej chwili robimy rzeczy, które sprzyjają oderwaniu się od codziennych spraw i obowiązków, a jednocześnie sprawiają satysfakcję. O tym, że warto mieć pasję nie trzeba chyba nikogo długo przekonywać. Życie osób, które mają pasję, czy chociażby hobby (zainteresowania) jest z pewnością ciekawsze. Nie warto więc spędzać całego życia na kanapie przed telewizorem. Taka bierność nie sprzyja budowaniu szczęścia ani zadowolenia z życia. Każdy z nas ma w sobie jakąś pasję, trzeba tylko ją odkryć.

 

W tym dziale mogą Państwo znaleźć linki do stron prowadzonych przez ludzi z pasją, którzy aktywnie spędzają swoje wolne chwile, jednocześnie czerpiąc ze swoich zainteresowań przyjemność. Ponadto mogą Państwo podzielić się z czytelnikami naszego serwisu ciekawymi zainteresowaniami, po to, by inni mogli z nich czerpać inspirację do działania. Propozycje spędzania wolnego czasu, opis Państwa pasji, czy linki do ciekawych stron oraz własnych materiałów zamieszczanych na /youtube.pl/ można nadsyłać na adres: /agnieszka.zielinska@strzyzowski.pl/.

 

Redakcja strzyzowski.pl

 

fotografia_01  
sport_01  
wdkarstwo_01  
     

 

Data dodania: 09-04-2013
liczba wyświetleń: 1450