wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Zapraszamy do składania ofert na wykonanie nowego portalu internetowego samorządu powiatowego w Strzyżowie   |   Oferty można składać do 26 stycznia br.   |   Więcej informacji w dziale Ogłoszenia o przetargach   |   Przy Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza i Zespole Szkół Technicznych w Strzyżowie prowadzone są roboty budowlane związane z modernizacją boisk sportowych i kortu tenisowego   |   Trwają także prace przy rewitalizacji drugiej części zabudowań gospodarczych w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej   |   Od 11.01.2018 r. w Galerii Miejskiej w Strzyżowie (Rynek 15) oglądać można wystawę fotografii pt. „Wiatraki Ziemi Strzyżowskiej na tle siłowni wiatrowych Podkarpacia” wykonanych przez Grażynę Stojak. Wystawa potrwa do 2 kwietnia br.   |   W Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej obejrzeć można wystawę poświęconą Kazimierzowi Pułaskiemu – bohaterowi Polski i Stanów Zjednoczonych w 250. rocznicę wybuchu konfederacji barskiej   |   Strzyżowski Dom Kultury "Sokół" zaprasza 13 stycznia 2018 r (sobota) na godz.18:oo na koncert Art Music Trio w ramach Noworocznych Impresji Muzycznych. (II piętro, sala konferencyjna DK)   |   Na 17 stycznia 2018 r. na godz. 17. zaplanowano w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie spotkanie historyczno-kulturalne pt. „Szabat Szalom! Święto żydowskie”. Spotkanie organizowane jest w ramach Światowego Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Nasza społeczność

Elektroniczna rejestracja do lekarza


Istnieje możliwość dokonania elektronicznej rejestracji do lekarzy pracujących w Zespole Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie z poziomu strony internetowej
www.psim.podkarpackie.pl. Warunkiem jest założenie nowego konta pacjenta w systemie PSIM.


Usługa e-Rejestracji umożliwienia pacjentowi posiadającemu konto PSIM, elektroniczne zarejestrowanie się na wybrane usługi medyczne udostępniane przez podmioty lecznicze. Lista tych podmiotów jest dostępna na portalu PSIM. Posiadający konto może śledzić na bieżąco statusy wszystkich wykonanych rejestracji.


W celu uzyskania pełnego dostępu w pierwszym kroku należy stworzyć nowe konto pacjenta w systemie Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej (w skrócie PSIM) - jest to rozwiązanie teleinformatyczne, którego głównym zadaniem jest gromadzenie, analiza i udostępnianie zasobów cyfrowych z udzielonymi lub planowanymi świadczeniami opieki zdrowotnej w placówkach służby zdrowia. W następnym kroku należy aktywować konto, potwierdzając swoją tożsamość przy pomocy dokumentu tożsamości. Aktywacji konta można dokonać w jednym z podmiotów leczniczych uczestniczącym w projekcie PSIM. W przypadku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie potwierdzenia konta można dokonać w rejestracji:


- Przychodni Ogólnej - ul. 700-lecia 1,
- Ginekologiczno-Położniczej - ul. 700-lecia 1,
- Kancelarii Szpitalnej - ul. 700-lecia 1,
- Przychodni Ogólnej - ul. Parkowa 4,
- Neurologicznej - ul. Parkowa 4,
- Rehabilitacyjnej - ul. Parkowa 4.


Na stronie internetowej https://psim.podkarpackie.pl/jak-zarejestrowac-sie-na-wizyte znajdują się szczegółowe informacje dotyczące procesu rejestrowania się na wizytę.


[inf. Dawid Smyka - informatyk ZOZ w Strzyżowie, opr. W. Plezia]

Data dodania: 30-05-2017
liczba wyświetleń: 408

Pozostałe kategorie