wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Ruszyła budowa obwodnicy Strzyżowa na drodze wojewódzkiej nr 988   |   Inwestycja realizowana jest przez samorząd województwa podkarpackiego   |   11 maja 2018 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie podpisana zostanie umowa na modernizację Szpitala Powiatowego w Strzyżowie   |   W ramach projektu planuje się m.in. dobudowę nowego segmentu do budynków szpitalnych, przeniesienie i standaryzację bloków operacyjnych, zmianę dotychczasowej lokalizacji poszczególnych oddziałów, uruchomienie nowych usług m.in. w zakresie chorób układu oddechowego i in.   |   Wyłonionym w drodze postępowania przetargowego wykonawcą zadania będzie strzyżowska firma PRB „Rembud” Sp. z o.o   |   Według stanu na dzień 09.05.2018 r. wartość w/w. projektu wyniesie ponad 23 mln zł, w tym 9.999.999,98 zł stanowi dofinasowanie w ramach RPO 2014-2020, pozostała zaś kwota pokryta zostanie z budżetu powiatu   |   Jest to największy wartościowo, jak do tej pory, projekt realizowany przez samorząd powiatowy w Strzyżowie   |   12 maja (sobota) w Szkole Podstawowej w Konieczkowej odbędzie się Noc Muzeów   |   W programie m.in. wystawa mundurów i militariów, projekcja filmu i gry edukacyjne przygotowane przez IPN Oddział w Rzeszowie, wykład na temat udziału mieszkańców naszego powiatu w walce o niepodległość, konkurs strzelecki, prezentacja zabytków motoryzacji i in.
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Nasza społeczność

Elektroniczna rejestracja do lekarza


Istnieje możliwość dokonania elektronicznej rejestracji do lekarzy pracujących w Zespole Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie z poziomu strony internetowej
www.psim.podkarpackie.pl. Warunkiem jest założenie nowego konta pacjenta w systemie PSIM.


Usługa e-Rejestracji umożliwienia pacjentowi posiadającemu konto PSIM, elektroniczne zarejestrowanie się na wybrane usługi medyczne udostępniane przez podmioty lecznicze. Lista tych podmiotów jest dostępna na portalu PSIM. Posiadający konto może śledzić na bieżąco statusy wszystkich wykonanych rejestracji.


W celu uzyskania pełnego dostępu w pierwszym kroku należy stworzyć nowe konto pacjenta w systemie Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej (w skrócie PSIM) - jest to rozwiązanie teleinformatyczne, którego głównym zadaniem jest gromadzenie, analiza i udostępnianie zasobów cyfrowych z udzielonymi lub planowanymi świadczeniami opieki zdrowotnej w placówkach służby zdrowia. W następnym kroku należy aktywować konto, potwierdzając swoją tożsamość przy pomocy dokumentu tożsamości. Aktywacji konta można dokonać w jednym z podmiotów leczniczych uczestniczącym w projekcie PSIM. W przypadku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie potwierdzenia konta można dokonać w rejestracji:


- Przychodni Ogólnej - ul. 700-lecia 1,
- Ginekologiczno-Położniczej - ul. 700-lecia 1,
- Kancelarii Szpitalnej - ul. 700-lecia 1,
- Przychodni Ogólnej - ul. Parkowa 4,
- Neurologicznej - ul. Parkowa 4,
- Rehabilitacyjnej - ul. Parkowa 4.


Na stronie internetowej https://psim.podkarpackie.pl/jak-zarejestrowac-sie-na-wizyte znajdują się szczegółowe informacje dotyczące procesu rejestrowania się na wizytę.


[inf. Dawid Smyka - informatyk ZOZ w Strzyżowie, opr. W. Plezia]

Data dodania: 30-05-2017
liczba wyświetleń: 518

Pozostałe kategorie