wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • W 2019 r. mieszkańcy naszego powiatu mają możliwość skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w następujących punktach:   |   - mobilnym czynnym w godzinach od 7.30 do 11.30 w przeciętnym wymiarze 1 dnia w tygodniu w każdej gminie (Niebylec - poniedziałek, Wiśniowa - wtorek, Czudec - środa, Frysztak - czwartek, Strzyżów - piątek)   |   - stałym, mający swą siedzibę w budynku Administracji ZOZ w Strzyżowie przy ul. Dąbrowskiego 10, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 12.00
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Sport i turystyka

Najlepsze kickboxerki świata!

W przeddzień Święta Niepodległości w Budapeszcie za sprawą zawodniczek UKS Diament Pstrągowa Karoliny Dziedzic i Iwony Nieroda dwukrotnie odegrany został Mazurek Dąbrowskiego.


Podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu, które odbyły się w dniach 3-11 listopada w Budapeszcie dwa złote medale wywalczyły zawodniczki Diamentu Pstrągowa. Jako pierwsza (w piątek 10 listopada) tytuł Mistrzyni Świata, po ciężkim boju z zawodniczką z Norwegii Reitan Oksnes Birgid, wywalczyła w formule Full Contact w kat. wag. - 70 kg Karolina Dziedzic. Kilkadziesiąt minut później jej koleżanka klubowa Iwona Nieroda w pięknym stylu pokonała w finale kickboxerkę z Rosji Anastasiję Shilanovą. Iwona tytuł Mistrzyni Świata wywalczyła w formule Low Kick w kat. wag. - 56 kg.


Na zdjęciu Mistrzynie Świata Iwona Nieroda i Karolina Dziedzic z trenerem Jerzym Pilarzem.


[inf. i fot. LKS Diament Pstrągowa, opr. W. Plezia]

 

Data dodania: 30-11-2017
liczba wyświetleń: 508

Pozostałe kategorie