wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Powiat Strzyżowski oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Żyznowie zapraszają na uroczystość odsłonięcia i poświęcenia tablicy żyznowskich Żołnierzy Niezłomnych   |   Uroczystość odbędzie 19 sierpnia 2018 r. przy kościele parafialnym w Żyznowie; początek godz. 16.00   |   Wydarzenie organizowane jest w związku z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 250-lecia Konfederacji Barskiej   |   Na niedzielę (19.08) zaplanowano również Dożynki Gminy Strzyżów przy świetlicy wiejskiej w Godowej oraz Dożynki Gminy Wiśniowa w Pstrągówce   |   W gminach Czudec (plac przy ZS w Pstrągowej), Frysztak (stadion GOSiR Frysztak) i Niebylec (stadion sportowy w Niebylcu) dożynki odbyły się w święto Matki Boskiej Zielnej – 15 sierpnia br.   |   9 września br. w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej będą miały miejsce Dożynki Powiatu Strzyżowskiego   |   Zakończono modernizację boiska wielofunkcyjnego i bieżni przy Zespole Szkół Technicznych oraz kortu tenisowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Strzyżowie   |   Trwają prace związane z rozbudową Szpitala Powiatowego w Strzyżowie   |   Projekt modernizacji szpitala przewiduje m.in. wykonanie połączenia wszystkich budynków szpitalnych, przeniesienie i standaryzację bloków operacyjnych, uruchomienie nowych usług w zakresie chorób układu oddechowego i in.   |   Projekt samorządu powiatowego w Strzyżowie mający na celu budowę farm fotowoltaicznych przy Centrum Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie, Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym we Frysztaku i Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Strzyżowie wybrany został do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020   |   Przewidywany okres wdrożenia projektu to lata 2018 - 2020
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Sport i turystyka

Najlepsze kickboxerki świata!

W przeddzień Święta Niepodległości w Budapeszcie za sprawą zawodniczek UKS Diament Pstrągowa Karoliny Dziedzic i Iwony Nieroda dwukrotnie odegrany został Mazurek Dąbrowskiego.


Podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu, które odbyły się w dniach 3-11 listopada w Budapeszcie dwa złote medale wywalczyły zawodniczki Diamentu Pstrągowa. Jako pierwsza (w piątek 10 listopada) tytuł Mistrzyni Świata, po ciężkim boju z zawodniczką z Norwegii Reitan Oksnes Birgid, wywalczyła w formule Full Contact w kat. wag. - 70 kg Karolina Dziedzic. Kilkadziesiąt minut później jej koleżanka klubowa Iwona Nieroda w pięknym stylu pokonała w finale kickboxerkę z Rosji Anastasiję Shilanovą. Iwona tytuł Mistrzyni Świata wywalczyła w formule Low Kick w kat. wag. - 56 kg.


Na zdjęciu Mistrzynie Świata Iwona Nieroda i Karolina Dziedzic z trenerem Jerzym Pilarzem.


[inf. i fot. LKS Diament Pstrągowa, opr. W. Plezia]

 

Data dodania: 30-11-2017
liczba wyświetleń: 360

Pozostałe kategorie