wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Zapraszamy 17.02.2018 r. na XIII Rajd Narciarsko Pieszy o Puchar Przechodni Starosty Strzyżowskiego do Siedliska Janczar w Pstrągowej   |   Rajd zaplanowano na trzech trasach: ze Strzyżowa (od leśniczówki w Łętowni) od godz. 10.00, z Wielopola Skrzyńskiego od godz. 9.00. i z Woli Zgłobieńskiej (trasa survivalowa) od godz. 8.00.   |   Zakończenie - w Siedlisku Janczar w Pstrągowej ok. godz. 14.00.   |   W kościele katolickim rozpoczął się okres Wielkiego Postu   |   W parafiach na terenie powiatu strzyżowskiego w tym okresie odbywać się będą okolicznościowe, tradycyjne nabożeństwa, w tym m.in. procesje drogi krzyżowej   |   Budowa mostu na rzece Wisłok w Czudcu, modernizacja nawierzchni drogi powiatowej w Lutczy, budowa chodników w Gwoźnicy to niektóre prace zaplanowane do wykonania na drogach powiatowych na 2018 r.   |   Powiat Strzyżowski w 2018 r. kontynuuje również prace budowlane w zabytkowych obiektach w Wiśniowej oraz w budynkach administracyjnych w Strzyżowie, a także projekt dotyczący wyposażenia Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego we Frysztaku
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Sport i turystyka

Najlepsze kickboxerki świata!

W przeddzień Święta Niepodległości w Budapeszcie za sprawą zawodniczek UKS Diament Pstrągowa Karoliny Dziedzic i Iwony Nieroda dwukrotnie odegrany został Mazurek Dąbrowskiego.


Podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu, które odbyły się w dniach 3-11 listopada w Budapeszcie dwa złote medale wywalczyły zawodniczki Diamentu Pstrągowa. Jako pierwsza (w piątek 10 listopada) tytuł Mistrzyni Świata, po ciężkim boju z zawodniczką z Norwegii Reitan Oksnes Birgid, wywalczyła w formule Full Contact w kat. wag. - 70 kg Karolina Dziedzic. Kilkadziesiąt minut później jej koleżanka klubowa Iwona Nieroda w pięknym stylu pokonała w finale kickboxerkę z Rosji Anastasiję Shilanovą. Iwona tytuł Mistrzyni Świata wywalczyła w formule Low Kick w kat. wag. - 56 kg.


Na zdjęciu Mistrzynie Świata Iwona Nieroda i Karolina Dziedzic z trenerem Jerzym Pilarzem.


[inf. i fot. LKS Diament Pstrągowa, opr. W. Plezia]

 

Data dodania: 30-11-2017
liczba wyświetleń: 178

Pozostałe kategorie