wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Nasza społeczność

Justyna Szymańska Aptekarzem Powiatowym

W dniu 4 grudnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Strzyżowie spotkali się aptekarze z terenu powiatu strzyżowskiego, na którym wybrano Justynę Szymańską do pełnienia funkcji Aptekarza Powiatowego.


Spotkanie zostało zorganizowane w celu wyłonienia Aptekarza Powiatowego zgodnie z uchwałą XXXIV Okręgowego Zjazdu Delegatów Podkarpackiej Okręgowej Izby Aptekarskiej. Prowadziła je dr Lucyna Samborska - prezes Podkarpackiej Okręgowej Rady Aptekarskiej. Zostały omówione zadania Aptekarza Powiatowego m.in. współpraca ze Starostwem Powiatowym w akcjach prospołecznych, a także informowanie Podkarpackiej Okręgowej Rady Aptekarskiej o wszelkich nieprawidłowych zjawiskach z zakresu farmacji w powiecie.


Aptekarze z terenu powiatu strzyżowskiego wybrali w głosowaniu jawnym, spośród przybyłych na spotkanie przedstawiciela, który będzie reprezentował ich w kontaktach z samorządem oraz Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską. Została nim mgr farmacji Justyna Szymańska, która ukończyła studia w 2009 roku na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2010 roku magister farmacji w aptece prywatnej im. Wilhelma Zajączkowskiego w Strzyżowie.


[inf. i fot. Biuro POIA, Weronika Zięba, opr. W. Plezia]

Data dodania: 11-12-2017
liczba wyświetleń: 753

Pozostałe kategorie