wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • W 2019 r. mieszkańcy naszego powiatu mają możliwość skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w następujących punktach:   |   - mobilnym czynnym w godzinach od 7.30 do 11.30 w przeciętnym wymiarze 1 dnia w tygodniu w każdej gminie (Niebylec - poniedziałek, Wiśniowa - wtorek, Czudec - środa, Frysztak - czwartek, Strzyżów - piątek)   |   - stałym, mający swą siedzibę w budynku Administracji ZOZ w Strzyżowie przy ul. Dąbrowskiego 10, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 12.00
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Gospodarka i rolnictwo

Targi Pracy w Strzyżowie

Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie, Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Strzyżowie, Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie i Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Strzyżowie zapraszają na Targi Pracy, które będą odbędą się 12 kwietnia br. w hali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie. Początek imprezy o godzinie 10.00.

Targi Pracy to doskonała okazja zarówno dla bezrobotnych, jak i dla przedsiębiorców. Szukającym pracy umożliwiają bowiem uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o dostępnych na rynku ofertach pracy i możliwościach odbycia stażu i praktyk, a pracodawcom pozwalają na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebranie informacji na temat wizerunku swojej firmy na rynku.

12 kwietnia br. z tej formy kontaktu będą mogli skorzystać także mieszkańcy naszego powiatu. W ramach przedsięwzięcia organizowanego w hali gimnastycznej Zespołu Technicznych w Strzyżowie, przy ul. Mickiewicza 11 (budynek C) w godzinach od 10.00 do 13.00 będzie można m.in. spotkać się z pracodawcami, zapoznać się z ofertami pracy w Polsce i za granicą z sieci EURES oraz ofertą bezpłatnych szkoleń i staży zawodowych, a także skorzystać z bezpłatnych porad pośrednika pracy i doradcy zawodowego.

Dodatkowych informacji udziela Punkt Pośrednictwa Pracy w Strzyżowie, ul. Daszyńskiego 3, tel. 17 276 - 51 - 49.

[Inf. PPP w Strzyżowie, grafika internet - oprac. A. Zielińska]

Data dodania: 04-04-2018
liczba wyświetleń: 296

Pozostałe kategorie