wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Powiat Strzyżowski oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Żyznowie zapraszają na uroczystość odsłonięcia i poświęcenia tablicy żyznowskich Żołnierzy Niezłomnych   |   Uroczystość odbędzie 19 sierpnia 2018 r. przy kościele parafialnym w Żyznowie; początek godz. 16.00   |   Wydarzenie organizowane jest w związku z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 250-lecia Konfederacji Barskiej   |   Na niedzielę (19.08) zaplanowano również Dożynki Gminy Strzyżów przy świetlicy wiejskiej w Godowej oraz Dożynki Gminy Wiśniowa w Pstrągówce   |   W gminach Czudec (plac przy ZS w Pstrągowej), Frysztak (stadion GOSiR Frysztak) i Niebylec (stadion sportowy w Niebylcu) dożynki odbyły się w święto Matki Boskiej Zielnej – 15 sierpnia br.   |   9 września br. w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej będą miały miejsce Dożynki Powiatu Strzyżowskiego   |   Zakończono modernizację boiska wielofunkcyjnego i bieżni przy Zespole Szkół Technicznych oraz kortu tenisowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Strzyżowie   |   Trwają prace związane z rozbudową Szpitala Powiatowego w Strzyżowie   |   Projekt modernizacji szpitala przewiduje m.in. wykonanie połączenia wszystkich budynków szpitalnych, przeniesienie i standaryzację bloków operacyjnych, uruchomienie nowych usług w zakresie chorób układu oddechowego i in.   |   Projekt samorządu powiatowego w Strzyżowie mający na celu budowę farm fotowoltaicznych przy Centrum Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie, Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym we Frysztaku i Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Strzyżowie wybrany został do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020   |   Przewidywany okres wdrożenia projektu to lata 2018 - 2020
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Gospodarka i rolnictwo

Targi Pracy w Strzyżowie

Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie, Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Strzyżowie, Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie i Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Strzyżowie zapraszają na Targi Pracy, które będą odbędą się 12 kwietnia br. w hali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie. Początek imprezy o godzinie 10.00.

Targi Pracy to doskonała okazja zarówno dla bezrobotnych, jak i dla przedsiębiorców. Szukającym pracy umożliwiają bowiem uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o dostępnych na rynku ofertach pracy i możliwościach odbycia stażu i praktyk, a pracodawcom pozwalają na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebranie informacji na temat wizerunku swojej firmy na rynku.

12 kwietnia br. z tej formy kontaktu będą mogli skorzystać także mieszkańcy naszego powiatu. W ramach przedsięwzięcia organizowanego w hali gimnastycznej Zespołu Technicznych w Strzyżowie, przy ul. Mickiewicza 11 (budynek C) w godzinach od 10.00 do 13.00 będzie można m.in. spotkać się z pracodawcami, zapoznać się z ofertami pracy w Polsce i za granicą z sieci EURES oraz ofertą bezpłatnych szkoleń i staży zawodowych, a także skorzystać z bezpłatnych porad pośrednika pracy i doradcy zawodowego.

Dodatkowych informacji udziela Punkt Pośrednictwa Pracy w Strzyżowie, ul. Daszyńskiego 3, tel. 17 276 - 51 - 49.

[Inf. PPP w Strzyżowie, grafika internet - oprac. A. Zielińska]

Data dodania: 04-04-2018
liczba wyświetleń: 172

Pozostałe kategorie