wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Zakończyły się egzaminy końcowe uczniów klas trzecich gimnazjów   |   Gimnazjaliści zdawali w bieżącym roku egzaminy z przedmiotów humanistycznych, matematyki, przedmiotów ścisłych i języka obcego   |   Samorząd powiatowy w Strzyżowie kontynuuje inwestycje rozpoczęte w 2017 r.   |   W Strzyżowie dobiegają końca prace w budynkach przy ul. Przecławczyka i Parkowej   |   We Frysztaku wyłonieni zostali wykonawcy na dostawę wyposażenia boiska lekkoatletycznego i pomieszczeń Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego   |   Za kwotę blisko 1,9 mln zł Powiat Strzyżowski prowadzi rewitalizację zabudowań gospodarczych w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej   |   W Wiśniowej rozpoczęła się przebudowa oficyny dworskiej w zespole parkowo-dworskim i folwarcznym z dofinansowaniem z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020   |   Samorząd powiatowy pokrywa też wkład własny do projektu Gminy Czudec - budowy mostu na rzece Wisłok, który włączał będzie obszar Zawisłocza i część Wyżnego w budowaną obecnie przez samorząd województwa podkarpackiego obwodnicę Czudca   |   Karolina Dziedzic-Gruszowska z UKS Diament Pstrągowa po raz szósty zdobyła tytuł mistrzyni Polski Seniorów w kickboxingu w formule full contact (kat. -70 kg)   |   W niedzielę (22.04) na hipodromie JKS „Pogórze” w Gliniku Zaborowskim odbędzie się IV Memoriał Prezydenta Lecha Kaczyńskiego pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy; początek imprezy o godz. 15.00   |   Ośrodek Kultury w Czudcu zaprasza 22.04. na koncert muzyczny w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego nr 3 w Rzeszowie poświęcony 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wstęp wolny. Szczegóły na stronie internetowej www.ok-czudec.pl   |   Od piątku do niedzieli (20-22.04) potrwa VII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Wisłok 2018, którego drugi etap wiódł będzie z Frysztaka do Marku.szowej (11 km)   |   Organizatorzy przewidują udział ponad 250 miłośników kajakarstwa
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Gospodarka i rolnictwo

Targi Pracy w Strzyżowie

Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie, Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Strzyżowie, Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie i Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Strzyżowie zapraszają na Targi Pracy, które będą odbędą się 12 kwietnia br. w hali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie. Początek imprezy o godzinie 10.00.

Targi Pracy to doskonała okazja zarówno dla bezrobotnych, jak i dla przedsiębiorców. Szukającym pracy umożliwiają bowiem uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o dostępnych na rynku ofertach pracy i możliwościach odbycia stażu i praktyk, a pracodawcom pozwalają na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebranie informacji na temat wizerunku swojej firmy na rynku.

12 kwietnia br. z tej formy kontaktu będą mogli skorzystać także mieszkańcy naszego powiatu. W ramach przedsięwzięcia organizowanego w hali gimnastycznej Zespołu Technicznych w Strzyżowie, przy ul. Mickiewicza 11 (budynek C) w godzinach od 10.00 do 13.00 będzie można m.in. spotkać się z pracodawcami, zapoznać się z ofertami pracy w Polsce i za granicą z sieci EURES oraz ofertą bezpłatnych szkoleń i staży zawodowych, a także skorzystać z bezpłatnych porad pośrednika pracy i doradcy zawodowego.

Dodatkowych informacji udziela Punkt Pośrednictwa Pracy w Strzyżowie, ul. Daszyńskiego 3, tel. 17 276 - 51 - 49.

[Inf. PPP w Strzyżowie, grafika internet - oprac. A. Zielińska]

Data dodania: 04-04-2018
liczba wyświetleń: 55

Pozostałe kategorie