wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Most na rzece Wisłok w ciągu drogi powiatowej nr 1917 R Czudec-Wyżne został oddany do użytku   |   Odbiór końcowy robót i oficjalne otwarcie mostu będzie miało miejsce początkiem listopada   |   Powiatowy Zarząd Dróg w Strzyżowie ogłosił przetarg na zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1323 R Frysztak-Gogołów-Klecie wraz z przebudową przepustu w Gogołowie”; termin składania ofert – 22.10   |   Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzyżowskim (III)” oraz rezerwy ministra na 2018 r.   |   Wnioski o przyznanie środków finansowych na ten cel można składać w dniach 15-17 października br.   |   W dniach 15.10 – 13.11 ARiMR prowadzić będzie nabór wniosków w ramach „Premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” finansowanej z budżetu PROW na lata 2014 – 2020   |   Koło Gospodyń Wiejskich w Jazowej obchodzi 70-lecie swojej działalności; imprezę jubileuszową zaplanowano na 13 października br.   |   Jubileusz 50 – lecia w dniach 17-18 października świętować będzie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzyżowie   |   W programie m.in.: Msze św. w kościele pw. Bpa J. S. Pelczara w Strzyżowie, prezentacja Ośrodka, część artystyczna, II Festiwal Pieśni Maryjnej i Patriotycznej Osób Niepełnosprawnych   |   12 października (piątek) w Szkole Podstawowej im. J. Przybosia w Gwoźnicy Górnej odbędzie się promocja książki dr. Antoniego Chuchli pt. „Parafia św. Antoniego w Gwoźnicy Górnej. Tradycja pieszych pielgrzymek”; początek spotkania o godz. 18.00   |   Na sobotę (13.10) zaplanowano m.in. koncert charytatywny „Walczę, bo kocham” przy Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie, inscenizację historyczną „Przeprawa przez Pstragówkę” obok Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, a w gminie Frysztak rajd rowerowy nowo oznaczoną trasą „Herby”   |   16 października przypada 40. rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową   |   Gminne Obchody XVIII Dnia Papieskiego pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa” odbędą się w niedzielę (14.10) w Szufnarowej   |   Również w niedzielę (14.10) strzyżowską Farę nawiedzą relikwie św. Stanisława Kostki; o godz. 17.30 nastąpi ich przywitanie i wprowadzenie do kościoła, a następnie wspólny różaniec poprowadzi Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Gospodarka i rolnictwo

Targi Pracy w Strzyżowie

Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie, Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Strzyżowie, Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie i Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Strzyżowie zapraszają na Targi Pracy, które będą odbędą się 12 kwietnia br. w hali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie. Początek imprezy o godzinie 10.00.

Targi Pracy to doskonała okazja zarówno dla bezrobotnych, jak i dla przedsiębiorców. Szukającym pracy umożliwiają bowiem uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o dostępnych na rynku ofertach pracy i możliwościach odbycia stażu i praktyk, a pracodawcom pozwalają na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebranie informacji na temat wizerunku swojej firmy na rynku.

12 kwietnia br. z tej formy kontaktu będą mogli skorzystać także mieszkańcy naszego powiatu. W ramach przedsięwzięcia organizowanego w hali gimnastycznej Zespołu Technicznych w Strzyżowie, przy ul. Mickiewicza 11 (budynek C) w godzinach od 10.00 do 13.00 będzie można m.in. spotkać się z pracodawcami, zapoznać się z ofertami pracy w Polsce i za granicą z sieci EURES oraz ofertą bezpłatnych szkoleń i staży zawodowych, a także skorzystać z bezpłatnych porad pośrednika pracy i doradcy zawodowego.

Dodatkowych informacji udziela Punkt Pośrednictwa Pracy w Strzyżowie, ul. Daszyńskiego 3, tel. 17 276 - 51 - 49.

[Inf. PPP w Strzyżowie, grafika internet - oprac. A. Zielińska]

Data dodania: 04-04-2018
liczba wyświetleń: 200

Pozostałe kategorie