wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • 11 listopada br. – powiatowo – gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Strzyżowie   |   W programie m.in. Msza św. w intencji Ojczyzny,   |   - złożenie kwiatów pod pomnikami: Pamięci Ofiar Stalinizmu i Krzyżem Katyńskim oraz Żołnierzy Poległych w I i II wojnie światowej (cmentarz św. Michała), Niepodległości (Rynek) oraz Marszałka J. Piłsudskiego i Walk Niepodległościowych (plac DK „Sokół”)   |   - występ artystyczny „Piękna nasza Polska cała” – w wykonaniu dzieci z Przedszkola Samorządowego „Michałki” w Strzyżowie,   |   - XII Patriotyczne Spotkania Chóralne „Z pieśnią ku Wolności” w kościele parafialnym pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Dobrzechowie   |   Podczas tegorocznej edycji Spotkań Chóralnych wystąpią: „Magnificat” z Dobrzechowa, , Chór Męski „Echo” z Wiśniowej, „Sanctus” z Gogołowa, „Harfa” z Niewodnej, „Sursum Corda z Grodziska, Parafialna Orkiestra Dęta z Gwoźnicy Górnej oraz Chór Parafialny z Izdebek   |   Obchody 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości odbędą się także w Czudcu, Frysztaku, Niebylcu i Wiśniowej   |   Zachęcamy do uczczenia Narodowego Święta Niepodległości poprzez wywieszenie flag państwowych na naszych domach i uczestnictwo w uroczystościach
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Sport i turystyka

Międzynarodowy Rodzinny Turniej w Tenisie Stołowym – 10 czerwca br. w SOSW we Frysztaku

Towarzystwo Sportowe „Pro Familia", Starostwo Powiatowe w Strzyżowie i Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Rzeszowie zapraszają wszystkich sympatyków tenisa stołowego m.in. dzieci, młodzież, rodziców, zawodników z powiatu strzyżowskiego do udziału w XVIII Międzynarodowym Rodzinnym Turnieju w Tenisie Stołowym „Pro-Familia Cup 2018". Turniej odbędzie się 10 czerwca 2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 8 czerwca br.

W turnieju uczestniczyć mogą wyłącznie drużyny w konfiguracjach: ojciec + dziecko, matka + dziecko, dziadek + wnuczek itp. Do udziału nie będą dopuszczane rodziny w składzie: rodzic + rodzic, dziecko + dziecko.

Turniej rozgrywany będzie w sześciu kategoriach:

1. Rodzic + dziecko do 11 lat - rocznik 2007 i młodsi,

2. Rodzic + dziecko od 12 do 13 lat, rocznik 2006-2005,

3. Rodzic + dziecko od 14 do 15 lat, rocznik 2004-2003,

4. Rodzic + dziecko od 16 do 17 lat, rocznik 2002-2001,

5. Rodzic + dziecko od 18 lat i wyżej - rocznik 2000 i starsi,

6. Vipów - władze samorządowe, sponsorzy, prezesi, patronaci, działacze.

W każdej kategorii rozlosowane zostaną grupy, w których uczestniczyć będą cztery lub trzy rodziny, w zależności od liczby zgłoszeń. Awans do dalszych rozgrywek uzyskają po dwie najlepsze rodziny z grupy. Po rozgrywkach grupowych turniej zostanie przeprowadzony systemem pucharowym. Wszystkie mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów, zaś mecze finałowe do trzech wygranych setów.

Trzy najlepsze rodziny w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe w postaci desek, okładzin tenisowych, toreb, plecaków, a także ręcznie grawerowane puchary szklane i dyplomy, które otrzymają również rodziny, zajmujące czwarte miejsce w każdej z w/w. kategorii. Drużyny, które zostaną wyeliminowane po grach grupowych, otrzymują nagrody pocieszenia ufundowane przez sponsorów i władze samorządowe i organizatorów. Nagrody specjalne przewidziano także dla najmłodszego i najstarszego zawodnika turnieju.

Organizator turnieju zapewnia m.in. obiad, całodzienny poczęstunek w postaci stołu szwedzkiego - swojskie jadło, swojskie wyroby, wędliny, wyroby garmażeryjne, żurek, ciasta, owoce, kawa, herbata, wodę niegazowaną - po 2 sztuki na rodzinę, a także koszty wyżywienia i zakwaterowania rodzin. Uczestnicy turnieju zobowiązani są do posiadania ważnego ubezpieczenia NW.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Posłowie na Sejm RP: Pani Joanna Frydrych i Pan Bogdan Rzońca, Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl, Starosta Strzyżowski Pan Robert Godek, Starosta Krośnieński Pan Jan Juszczak, Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, Wójt Gminy Jasło Pan Stanisław Pankiewicz oraz Wójt Gminy Wojaszówka Pan Sławomir Stefański.

Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Strzyżowie, Starostwo Powiatowe w Krośnie, Urząd Gminy we Frysztaku, Urząd Gminy w Wojaszówce, Urząd Gminy w Jaśle, Czarnorzecko - Strzyżowska Lokalna Grupa Działania i GOKiR w Wojaszówce.

Zapisy drużyn do 8 czerwca br. przyjmuje Pan Jerzy Kaleta pod numerem tel. 13 43 850 95 lub kom. 511 496 054. Szczegółowe informacje o turnieju dostępne są na stronie internetowej Towarzystwa Sportowego „Pro-Familia" pod adresem www.pro-familia.net.

[Inf. p. J. Kaleta, grafika internet - oprac. A. Zielińska]

Data dodania: 27-04-2018
liczba wyświetleń: 241

Pozostałe kategorie