wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Most na rzece Wisłok w ciągu drogi powiatowej nr 1917 R Czudec-Wyżne został oddany do użytku   |   Odbiór końcowy robót i oficjalne otwarcie mostu będzie miało miejsce początkiem listopada   |   Powiatowy Zarząd Dróg w Strzyżowie ogłosił przetarg na zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1323 R Frysztak-Gogołów-Klecie wraz z przebudową przepustu w Gogołowie”; termin składania ofert – 22.10   |   Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzyżowskim (III)” oraz rezerwy ministra na 2018 r.   |   Wnioski o przyznanie środków finansowych na ten cel można składać w dniach 15-17 października br.   |   W dniach 15.10 – 13.11 ARiMR prowadzić będzie nabór wniosków w ramach „Premii na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” finansowanej z budżetu PROW na lata 2014 – 2020   |   Koło Gospodyń Wiejskich w Jazowej obchodzi 70-lecie swojej działalności; imprezę jubileuszową zaplanowano na 13 października br.   |   Jubileusz 50 – lecia w dniach 17-18 października świętować będzie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzyżowie   |   W programie m.in.: Msze św. w kościele pw. Bpa J. S. Pelczara w Strzyżowie, prezentacja Ośrodka, część artystyczna, II Festiwal Pieśni Maryjnej i Patriotycznej Osób Niepełnosprawnych   |   12 października (piątek) w Szkole Podstawowej im. J. Przybosia w Gwoźnicy Górnej odbędzie się promocja książki dr. Antoniego Chuchli pt. „Parafia św. Antoniego w Gwoźnicy Górnej. Tradycja pieszych pielgrzymek”; początek spotkania o godz. 18.00   |   Na sobotę (13.10) zaplanowano m.in. koncert charytatywny „Walczę, bo kocham” przy Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie, inscenizację historyczną „Przeprawa przez Pstragówkę” obok Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, a w gminie Frysztak rajd rowerowy nowo oznaczoną trasą „Herby”   |   16 października przypada 40. rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową   |   Gminne Obchody XVIII Dnia Papieskiego pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa” odbędą się w niedzielę (14.10) w Szufnarowej   |   Również w niedzielę (14.10) strzyżowską Farę nawiedzą relikwie św. Stanisława Kostki; o godz. 17.30 nastąpi ich przywitanie i wprowadzenie do kościoła, a następnie wspólny różaniec poprowadzi Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Gospodarka i rolnictwo

Spotkania informacyjno-instruktażowe dotyczące projektu „Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu”

Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego informujemy o organizowanych w partnerstwie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie spotkaniach informacyjno-instruktażowych dotyczących projektu „Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu". Głównym celem projektu jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego w zakupie wyspecjalizowanych usług okołobiznesowych. Spotkania odbędą się w czerwcu br. m.in. w  Jaśle, Krośnie i Rzeszowie.

„Realizacja projektu ma na celu dostarczenie mikro, małym i średnim przedsiębiorcom usług dostosowanych do specyfiki konkretnych potrzeb w tzw. modelu popytowym. Dostęp do tych usług zostanie zapewniony poprzez elektroniczną platformę, na której przedsiębiorstwa z województwa podkarpackiego będą mogły zapoznać się z ofertą usługową, jak również zgłaszać zapotrzebowanie na nowe usługi świadczone przez dostawców usług, w tym instytucje otoczenia biznesu. Koszty zakupu usług zostaną częściowo zrefundowane przedsiębiorcom ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach I Osi priorytetowej Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, działania 1.3 Promowanie przedsiębiorczości, typu projektu 3 Profesjonalizacja usług IOB Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020" - czytamy w piśmie przesłanym na adres Starostwa Powiatowego w Strzyżowie. Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie internetowej www.ppwb.pl.

W trakcie spotkań przedstawiona zostanie koncepcja funkcjonowania Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu, a także przekazana praktyczna wiedza dotycząca obsługi tej Platformy.

Spotkania informacyjno-instruktażowe dotyczące projektu rozpoczną się o godz. 10.00:

  • 5 czerwca w Hotelu „Gold" w Dębicy - potwierdzenie udziału do 30 maja br.
  • 6 czerwca w Hotelu „Lord" w Krośnie - potwierdzenie udziału do 30 maja br.
  • 7 czerwca w Hotelu „Stal" w Stalowej Woli - potwierdzenie udziału do 4 czerwca br.
  • 11 czerwca w Hotelu „Kameleon" w Tarnobrzegu - potwierdzenie udziału do 6 czerwca br.
  • 12 czerwca w Hotelu „Perła" w Leżajsku - potwierdzenie udziału do 7 czerwca br.
  • 13 czerwca w Hotelu „Małopolska" w Jaśle - potwierdzenie udziału do 8 czerwca br.
  • 14 czerwca w Hotelu „Bona" w Sanoku - potwierdzenie udziału do 11 czerwca br.
  • 18 czerwca w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie - potwierdzenie udziału do 13 czerwca br.

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu należy przesłać w wyznaczonym terminie na adres e-mail: ppwb@podkarpackie.pl. Więcej informacji dotyczących spotkań można uzyskać pod numerem telefonu tel. 17 747 68 49.

[Inf. Urząd Marszałkowski, grafika www.ppwb.pl, oprac. A. Zielińska]

Data dodania: 30-05-2018
liczba wyświetleń: 169

Pozostałe kategorie