wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Powiat Strzyżowski oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Żyznowie zapraszają na uroczystość odsłonięcia i poświęcenia tablicy żyznowskich Żołnierzy Niezłomnych   |   Uroczystość odbędzie 19 sierpnia 2018 r. przy kościele parafialnym w Żyznowie; początek godz. 16.00   |   Wydarzenie organizowane jest w związku z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 250-lecia Konfederacji Barskiej   |   Na niedzielę (19.08) zaplanowano również Dożynki Gminy Strzyżów przy świetlicy wiejskiej w Godowej oraz Dożynki Gminy Wiśniowa w Pstrągówce   |   W gminach Czudec (plac przy ZS w Pstrągowej), Frysztak (stadion GOSiR Frysztak) i Niebylec (stadion sportowy w Niebylcu) dożynki odbyły się w święto Matki Boskiej Zielnej – 15 sierpnia br.   |   9 września br. w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej będą miały miejsce Dożynki Powiatu Strzyżowskiego   |   Zakończono modernizację boiska wielofunkcyjnego i bieżni przy Zespole Szkół Technicznych oraz kortu tenisowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Strzyżowie   |   Trwają prace związane z rozbudową Szpitala Powiatowego w Strzyżowie   |   Projekt modernizacji szpitala przewiduje m.in. wykonanie połączenia wszystkich budynków szpitalnych, przeniesienie i standaryzację bloków operacyjnych, uruchomienie nowych usług w zakresie chorób układu oddechowego i in.   |   Projekt samorządu powiatowego w Strzyżowie mający na celu budowę farm fotowoltaicznych przy Centrum Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie, Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym we Frysztaku i Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Strzyżowie wybrany został do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020   |   Przewidywany okres wdrożenia projektu to lata 2018 - 2020
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Gospodarka i rolnictwo

Spotkania informacyjno-instruktażowe dotyczące projektu „Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu”

Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego informujemy o organizowanych w partnerstwie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie spotkaniach informacyjno-instruktażowych dotyczących projektu „Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu". Głównym celem projektu jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego w zakupie wyspecjalizowanych usług okołobiznesowych. Spotkania odbędą się w czerwcu br. m.in. w  Jaśle, Krośnie i Rzeszowie.

„Realizacja projektu ma na celu dostarczenie mikro, małym i średnim przedsiębiorcom usług dostosowanych do specyfiki konkretnych potrzeb w tzw. modelu popytowym. Dostęp do tych usług zostanie zapewniony poprzez elektroniczną platformę, na której przedsiębiorstwa z województwa podkarpackiego będą mogły zapoznać się z ofertą usługową, jak również zgłaszać zapotrzebowanie na nowe usługi świadczone przez dostawców usług, w tym instytucje otoczenia biznesu. Koszty zakupu usług zostaną częściowo zrefundowane przedsiębiorcom ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach I Osi priorytetowej Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, działania 1.3 Promowanie przedsiębiorczości, typu projektu 3 Profesjonalizacja usług IOB Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020" - czytamy w piśmie przesłanym na adres Starostwa Powiatowego w Strzyżowie. Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie internetowej www.ppwb.pl.

W trakcie spotkań przedstawiona zostanie koncepcja funkcjonowania Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu, a także przekazana praktyczna wiedza dotycząca obsługi tej Platformy.

Spotkania informacyjno-instruktażowe dotyczące projektu rozpoczną się o godz. 10.00:

  • 5 czerwca w Hotelu „Gold" w Dębicy - potwierdzenie udziału do 30 maja br.
  • 6 czerwca w Hotelu „Lord" w Krośnie - potwierdzenie udziału do 30 maja br.
  • 7 czerwca w Hotelu „Stal" w Stalowej Woli - potwierdzenie udziału do 4 czerwca br.
  • 11 czerwca w Hotelu „Kameleon" w Tarnobrzegu - potwierdzenie udziału do 6 czerwca br.
  • 12 czerwca w Hotelu „Perła" w Leżajsku - potwierdzenie udziału do 7 czerwca br.
  • 13 czerwca w Hotelu „Małopolska" w Jaśle - potwierdzenie udziału do 8 czerwca br.
  • 14 czerwca w Hotelu „Bona" w Sanoku - potwierdzenie udziału do 11 czerwca br.
  • 18 czerwca w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie - potwierdzenie udziału do 13 czerwca br.

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu należy przesłać w wyznaczonym terminie na adres e-mail: ppwb@podkarpackie.pl. Więcej informacji dotyczących spotkań można uzyskać pod numerem telefonu tel. 17 747 68 49.

[Inf. Urząd Marszałkowski, grafika www.ppwb.pl, oprac. A. Zielińska]

Data dodania: 30-05-2018
liczba wyświetleń: 120

Pozostałe kategorie