wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • W 2019 r. mieszkańcy naszego powiatu mają możliwość skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w następujących punktach:   |   - mobilnym czynnym w godzinach od 7.30 do 11.30 w przeciętnym wymiarze 1 dnia w tygodniu w każdej gminie (Niebylec - poniedziałek, Wiśniowa - wtorek, Czudec - środa, Frysztak - czwartek, Strzyżów - piątek)   |   - stałym, mający swą siedzibę w budynku Administracji ZOZ w Strzyżowie przy ul. Dąbrowskiego 10, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 12.00
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Aktualności

Medale i odznaczenia dla nauczycieli szkół w powiecie strzyżowskim

W dniu 12 października 2018 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie miała miejsce podniosła uroczystość zorganizowana przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości zostały wręczone medale Komisji Edukacji Narodowej i odznaczenia dla nauczycieli i wychowawców, które otrzymali m.in. nauczyciele szkół w powiecie strzyżowskim.


To nauczycielskie święto, które zaszczyciły swą obecnością: Wojewoda Podkarpacki - Ewa Leniart oraz Podkarpacki Kurator Oświaty - Małgorzata Rauch, zgromadziło wielu nauczycieli z podkarpackich szkół, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli ponadprzeciętne sukcesy edukacyjne i wychowawcze. Wśród nich silną reprezentację stanowili także przedstawiciele oświaty z powiatu strzyżowskiego, co świadczy nie tylko o wielkim potencjale strzyżowskich nauczycieli i ich umiejętności pracy z uczniami, ale także o zaangażowaniu samorządu powiatowego w rozwój lokalnej edukacji.


Wśród nagrodzonych z terenu powiatu strzyżowskiego znaleźli się uhonorowani Medalem Komisji Edukacji Narodowej Maria Koś - kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Strzyżowie i Witold Kuta - powiatowy koordynator sportu, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Żarnowej. Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała Agata Wyciślak - dyrektor SOSW we Frysztaku. Nagrody Kuratora Oświaty w Rzeszowie otrzymał Jan Sopel - dyrektor CKP w Dobrzechowie i Mirosław Czarnik - dyrektor LO w Strzyżowie. Nagrodę Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz tytuł „Nauczyciel wychowujący do wartości" odebrała Violetta Wietecha - nauczyciel LO w Strzyżowie.


[opr. W. Plezia]

Data dodania: 31-10-2018
liczba wyświetleń: 507

Pozostałe kategorie