wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
  • Zapraszamy do składania ofert na wykonanie nowego portalu internetowego samorządu powiatowego w Strzyżowie   |   Oferty można składać do 26 stycznia br.   |   Więcej informacji w dziale Ogłoszenia o przetargach   |   Przy Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza i Zespole Szkół Technicznych w Strzyżowie prowadzone są roboty budowlane związane z modernizacją boisk sportowych i kortu tenisowego   |   Trwają także prace przy rewitalizacji drugiej części zabudowań gospodarczych w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej   |   Od 11.01.2018 r. w Galerii Miejskiej w Strzyżowie (Rynek 15) oglądać można wystawę fotografii pt. „Wiatraki Ziemi Strzyżowskiej na tle siłowni wiatrowych Podkarpacia” wykonanych przez Grażynę Stojak. Wystawa potrwa do 2 kwietnia br.   |   W Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej obejrzeć można wystawę poświęconą Kazimierzowi Pułaskiemu – bohaterowi Polski i Stanów Zjednoczonych w 250. rocznicę wybuchu konfederacji barskiej   |   Strzyżowski Dom Kultury "Sokół" zaprasza 13 stycznia 2018 r (sobota) na godz.18:oo na koncert Art Music Trio w ramach Noworocznych Impresji Muzycznych. (II piętro, sala konferencyjna DK)   |   Na 17 stycznia 2018 r. na godz. 17. zaplanowano w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie spotkanie historyczno-kulturalne pt. „Szabat Szalom! Święto żydowskie”. Spotkanie organizowane jest w ramach Światowego Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_bip
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Gospodarka i rolnictwo

Wszystko o emeryturach – spotkania z pracownikami ZUS

20 i 26 lipca br. w siedzibie Oddziału Terenowego Regionu Rzeszowskiego NSZZ „Solidarność" w Strzyżowie, przy ul. Słowackiego 2 odbędą się spotkania z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie. Tematyką spotkań będą zmiany w systemie emerytalnym po wchodzącym w życie 1 października br. obniżeniu wieku emerytalnego do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Serdecznie zapraszamy!

W trakcie spotkań będzie można uzyskać informacje i wyjaśnienia na temat nowych zasad i przepisów, które wynikają ze zmienionej ustawy o przywróceniu wieku emerytalnego 60-65 lat. Pracownicy ZUS umożliwią również założenie profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE), która udostępnia ubezpieczonym on-line dane zapisane na kontach w ZUS, daje możliwość łatwego generowania i przesyłania drogą elektroniczną dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz różnego typu pism i wniosków. Tą drogą można także umówić się na wizytę w ZUS.

Harmonogram spotkań w siedzibach oddziałów terenowych „Solidarności" dostępny jest pod linkiem http://www.solidarnosc.rzeszow.org.pl/wszystko-o-emeryturach-dyzury-zus/. W Strzyżowie spotkania z pracownikami ZUS odbędą się 20 i 26 lipca br. w godzinach od 13.00 do 16.30. Organizatorem akcji jest p. Anna Dziadek, Przewodnicząca Oddziału Regionu Rzeszowskiego NSZZ „Solidarność" w Strzyżowie (tel. 602 413 250).

[Inf. p. A. Dziadek, oprac. A. Zielińska]

Data dodania: 17-07-2017
liczba wyświetleń: 251

Pozostałe kategorie