Logo
Pogoda

18°C

  • sgps
  • e-puap
  • bip
  • Kontrast 1
  • Kontrast 2
  • Kontrast 3
  • Kontrast 4
Tłumacz

Tłumacz

STRZYŻÓW POGODA

Utrudnienia w ruchu drogowym w Strzyżowie dniach 20-21 kwietnia 2023 r.

wydrukuj
Utrudnienia w ruchu drogowym w Strzyżowie dniach 20-21 kwietnia 2023 r.

W związku z obchodami Święta 21. Dywizjonu Artylerii Przeciwlotniczej z Jarosławia połączonymi z 25-leciem nadania sztandaru jednostce, ufundowanego przez społeczność Ziemi Strzyżowskiej, które odbędą się w dniu 21 kwietnia br. (piątek) na Rynku w Strzyżowie, informujemy, że od dnia 20 kwietnia br. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Dnia 20 kwietnia (czwartek) od godz. 20.00 z parkowania wyłączone zostaną parkingi w obrębie Rynku oraz parking przy skrzyżowaniu ul. Sanockiej z ul. Chrapkiewicza. Prosimy o nieparkowanie pojazdów w tym miejscu i czasie czasie i korzystanie z parkingu na placu targowym.

W dniu 21 kwietnia (piątek) w godzinach 11.00-16.00 zamknięte będą ulice: od skrzyżowania Łukasiewicza z 700-lecia w kierunku Rynku do skrzyżowania Słowackiego z Parkową, Rynek, Andersa oraz fragment Przekopnej, Dąbrowskiego oraz Kilińskiego (z których możliwy będzie tylko wyjazd), fragment Sanockiej (od Kilińskiego w kierunku Rynku) oraz fragment Daszyńskiego (od Rynku do skrzyżowania z Przecławczyka).

Informujemy, że jednym z elementów uroczystości jest salwa z armat, które będą zlokalizowane na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Sanockiej z Chrapkiewicza. Prosimy o bezwzględne zastosowanie się do poleceń służb porządkowych i niezbliżanie się do okolic parkingu w godzinach 13.40-14.00 z uwagi na realne zagrożenie uszkodzenia słuchu (wskazane zastosowanie stoperów do uszu) oraz zabezpieczenie zwierząt domowych. W programie uroczystości przewidziano także przeloty samolotów nad strzyżowskim rynkiem.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do udziału w uroczystościach.

[inf. Urząd Miejski w Strzyżowie, opr. W. Plezia]