Logo
Pogoda

18°C

  • sgps
  • e-puap
  • bip
  • Kontrast 1
  • Kontrast 2
  • Kontrast 3
  • Kontrast 4
Tłumacz

Tłumacz

STRZYŻÓW POGODA

Kajakowy dzień dziecka

wydrukuj
Kajakowy dzień dziecka

Zapraszamy do udziału w kajakowym dniu dziecka na zakończenie wakacji i zarazem na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w dniu 1 września 2019 r.

„Kajakowy Dzień Dziecka" to nic innego jak piknik rodzinny łączący promocję kajakarstwa, zdrowy styl życia i turystykę z bezpieczeństwem nad wodą. Tym razem GOSiR Frysztak, Spółka „Dolina Wisłoka”, Fundacja Kajakowa Tołhaj-GDK, GOK Frysztak, Sołectwo Kobyle, OSP Kobyle i FTM „Morgan” wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Strzyżowie, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie oraz 3. Podkarpacką Brygadą Obrony Terytorialnej w Rzeszowie zapraszają do udziału dzieci wraz z rodzicami na niezwykłą przygodę nad Wisłokiem.
Impreza została objęta Patronatem Honorowym Wójta Gminy Frysztak Jana Ziarnika. Patron medialny: Frysztak24.pl

Program 1 września 2019 r.
13:00 - weryfikacja uczestników, podział na grupy
13:30 - otwarcie imprezy
13:40 - Kręci nas bezpieczeństwo - pokazy, uwagi wskazówki Policji z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie oraz Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Strzyżowie na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
od 14:30 Kajakowy Weekend Dziecka - Gry i zabawy sportowe, konkurs plastyczny o tematyce profilaktyki uzależnień, spływ kajakowy od przystani Doliny Wisłoka do przystani Pod Herbami - zapraszamy do wspólnej zabawy.
Koszt 5 zł /os

DOJAZD:
Jak trafić? Aby dojechać do przystani należy jadąc od Frysztaka skręcić za mostem w Kobylu w lewo w drogę Kobyle - Jazowa. Po przejechaniu około 1 km od Pomnika 10-lecia Odrodzenia Polski skręcić jeszcze raz w lewo w drogę naprzeciwko skrętu na kamieniołom w Kobylu (białe strzałki kierunkowe doprowadzą do celu).
Zapewniamy:
- ubezpieczenie dla dzieci,
- żywienie - ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- ciepłe i zimne napoje,
- obsługę instruktorską,
- zabezpieczenie ratowników wodnych,
- zabezpieczanie instruktorów kajakarstwa,
- zabezpieczenie strażaków OSP Kobyle.
UZGODNIENIA:
Koordynatorzy działań:
Marek Armata - kontakt: tel. 503-300-552, e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl, Dolina Wisłoka: 791-222-433
ZAPISY:
Telefonicznie: 17 2777 111 lub w biurze GOSiR ul. Sportowa 30, lub Dolina Wisłoka 791-222-433. Zapisy dzieci z Kobyla u pana Kazimierza Drygasia,
WAŻNE: Ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację udziału. Zapisy trwają do 30.08.2019 r. Zapraszamy dzieci z rodzicami do wspólnej zabawy (dzieci od 6 do 16 roku życia). Podczas zapisu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka oraz wiek.

[inf. i fot. GOSiR Frysztak, opr. W. Plezia]