Logo
Pogoda

18°C

  • sgps
  • e-puap
  • bip
  • Kontrast 1
  • Kontrast 2
  • Kontrast 3
  • Kontrast 4
Tłumacz

Tłumacz

STRZYŻÓW POGODA

Konkurs z wiedzy prawnej – rozstrzygnięty

wydrukuj
Konkurs z wiedzy prawnej – rozstrzygnięty

Fundacja Rozwoju i Wsparcia "Pasieka" przeprowadziła w dniach 22-23 września 2020 r. w powiecie strzyżowskim powiatowy konkurs z wiedzy prawnej. Konkurs poprzedziły warsztaty prawne zorganizowane w szkołach ponadpodstawowych w Czudcu i Strzyżowie. Laureatami konkursu zostali Monika Dyka, Kacper Gorczyca i Kinga Drygaś.

Z uwagi na wymogi sanitarno-epidemiologiczne spowodowane stanem pandemii oraz potrzebę zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla uczestników, konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej. Konkurs został poprzedzony realizacją przez Fundację Pasieka serii warsztatów prawnych dla uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie strzyżowskim.

Udział w powiatowym konkursie wzięły szkoły ponadpodstawowe: Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie, Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie i Zespół Szkół w Czudcu. Laureatami konkursu z wiedzy prawnej zostali: Monika Dyka - Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie, Kacper Gorczyca - Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie i Kinga Drygaś - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie. Zwycięzcy dwóch pierwszych miejsc otrzymali nowoczesne elektroniczne opaski sportowe, zaś wszyscy uczestnicy materiały promocyjne Powiatu Strzyżowskiego. Serdecznie Gratulujemy !

Konkursy zostały zrealizowane pod patronatem Starosty Strzyżowskiego oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie i sfinansowany ze środków Powiatu Strzyżowskiego.

Aby zapoznać się z działalnością Fundacji Pasieka - zapraszamy na stronę internetową www.fundacjapasieka.pl

Inf. „Pasieka”, K. Król, opr. W. Plezia